Čo je to chémia? Všetko okolo nás ... stačí sa rozhliadnuť a pochopiť ...

Ing. Lucia Dovalovádovalova.lucka@gmail.com

Prváčikovia a naše začiatky

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

V bubline

mega bubliny

Také veľké bubliny nie je jednoduché nafúknuť. Potrebujeme na to špeciálnu bublifukovú zmes a nástroj, cez ktorý bublinu "nafúkneme". Podarilo sa nám ich neúrekom za pomoci vetríka a chvíľku aj leteli popri nás a potom vysoko k oblakom. Niektoré praskli nad našimi hlavami a osviežili nás spŕškov drobných kvapôčiek. 
 
S bublinami sme sa pohrali na krúžku ale dopriali sme i našim prváčikom a tiež detskej besiedke ;) Príležitostí je stále dosť a tak s našimi bublinami sa túlame kade-tade. Ponúkame bublinový program pre škôlky i besiedky (exteriér - naháňanie s bublinami - malé i mega, interiér - zatváranie do bublín a zábavné krátke rozprávkové bublinové predstavenie pre deti) a bublinovú šou pre akadémie, koncerty a iné spoločenské podujatia realizované v interiéry len za vhodných podmienok...
 
Samozrejme bublinky nie sú novinkou na svete a je možné si zakúpiť komerčné balenie všelijakých mega zmesí, dokonca nájsť na nete recepty na jednoduchú prípravu zaručene fungujúcej zmesi. Takže bublinkovať môže hocikto...
 
My sme šli inou cestou a vyrobili sme si vlastnú špeciálnu zmes na bubliny. Je vytvorená v našom labáčiku (nie odpísaná z netu...!!!). Skúšali sme už všeličo, na táto je najlepšia :D. 
 
!! Pýtate sa na recept na našu bublinovú zmes? Tu je:
- viac ako 365 dní - hľadania surovín, skúšania rôznych pomerov zložiek zmesi, trpezlivého cvičenia a fúkania, zdokonaľovania zmesi a aj tvorítok...a stále nie sme u konca !!
 
Tak vyskúšajte si sami, koľko času a práce to zaberie a prosím nepýtajte recept :)
Ďakujeme za pochopenie...

Bublinky tešia stále viac a viac detičiek i dospelákov:

Kremík

1 | 2 | 3 | 4 >>